Nova International – apríl

Nova International

Nova International – apríl

Nova International

Stanica Nova International ponúkne svojim divákom atraktívny obsah a populárne formáty. Pokračovať budú kriminálne seriály Specialisté a Dáma a Král. Diváci sa môžu tešiť na nové diely Robinsonovho ostrova aj Výměny manželek. Spevácka šou SuperStar sa presúva zo sobotňajšieho večera na nedeľný prime time a v sobotu večer namiesto nej od 14. apríla pobežia dva diely českého seriálu Drazí sousedé.

Futbal (Nova Sport 1 a 2)

Európsku ligu UEFA čakajú v apríli obe štvrťfinále, ale aj jedno semifinálové zápolenie, ktoré napovie o budúcich finalistoch. Úplnú istotu finálových účastníkov budeme mať v apríli u anglického FA Cupu. Vo Wembley sa totiž odohrajú 21. a 22. apríla obe semifinále najstaršieho ligového pohára. Vďaka vysielaniu Nova Sport 1 a 2 môžu byť diváci pri tom.

NHL a NBA (Nova Sport 1 a 2)

Do najzaujímavejšej fázy turnaja dospeli aj zámorskej súťaže. Najlepším hokejistom planéty začne boj o Stanleyho pohár 11. apríla. O tri dni neskôr vstúpia do vyraďovacej časti súťaže aj basketbalisti NBA. Diváci sa tak budú môcť tešiť aj na zápasy jediného českého hráča v NBA – Tomáša Satoranského. Napínavé prenosy ponúknu obe športové stanice Nova Sport.

Motoršport (Nova Sport 1 a 2)

Svoj priestor dostane aj motoršport. V apríli sa uskutočnia dve veľké ceny MotoGP, konkrétne v Argentíne a USA. Diváci Nova Sport 1 uvidia naživo nielen preteky všetkých troch kubatúr, ale aj tréningy a kvalifikáciu. Tri preteky čakajú aj na pilotov najrýchlejších vozidiel planéty – IndyCar Series.

UFC (Nova Sport 2)

Ani v apríli nebude na obrazovke Nova Sport 2 chýbať vysielanie galavečerov UFC. Najprestížnejšia svetová MMA organizácia ponúkne 3 galavečery, pričom tým najzaujímavejším bude UFC 223, počas ktorého sa o pás šampióna v ľahkej váhe stretnú Tony Ferguson a Khabib Nurmagomedov.