Nova International – august

Nova International – august

Nova International

S premiérovými dielmi sa v auguste na televíznu obrazovku Nova International vrátia divácky najobľúbenejšie české seriály Ulice a Ordinace v růžové záhradě 2. Diváci sa tak dočkajú nových príbehov plných emócií, náhlych zvratov i nových tvárí. Každý všedný deň ráno spríjemní Snídaně s Novou a Televizní noviny ako vždy prinesú aktuálne spravodajstvo z domova i zo sveta. Fanúšikovia napätia sa môžu tešiť na kriminálne seriály Atentát a Kriminálka Anděl. Pokračujú aj Pojišťovna štěstí, Redakce, Comeback a ďalšie.

MotoGP (3.-5. augusta – Nova Sport 1)

Prvý augustový víkend zažije Brno vrchol roka. Na Masarykov okruh sa totiž znova presunie každoročné šialenstvo okolo Veľkej ceny Českej republiky. Najlepší motocykloví pretekári vrátane dvoch českých jazdcov budú súťažiť o cenné body do celkového hodnotenia. Karel Abraham sa znova predstaví doma a domáca trať by mu mohla konečne priniesť bodový prídel.

August neprinesie len Veľkú cenu Českej republiky. Nasledujúce dva víkendy divákov totiž ešte čaká Veľká cena Rakúska a Veľkej Británie.

Futbal (od 13. augusta – Nova Sport 2)

Naživo budú na programe aj prvé dve kolá anglického Carabao Cupu. Anglický ligový pohár štartuje už 13. augusta a diváci sa môžu tešiť na najlepšie futbalové tímy z Anglicka.

UFC (4. augusta – Nova Sport 2)

Veľkolepé predstavenie ponúkne aj UFC 227, v ktorom sa v hlavnom zápase galavečera proti sebe postavia dvaja nezmieriteľní rivali. TJ Dillashaw a Cody Garbrandt sa stretnú o titul v bantamovej váhe. Nebudú ale jediní, kto zabojuje o pás šampióna. Odvetu si totiž rozdajú aj Demetrious Johnson a Henry Cejudo, ktorí budú usilovať o titul šampióna v mušej váhe.