Nova International – december

Nova International – december

Distribuce TV NOVA

December na Nova International

Vianoce

Stanica Nova International prinesie cez vianočné sviatky celý rad obľúbených českých aj zahraničných rozprávok. Diváci sa môžu tešiť na animované príbehy a nestarnúce komédie. Štedrý deň bude v hlavnom vysielacom čase patriť českej rozprávke Tři bratři v réžii Jana Svěráka, kde si v hlavných úlohách zahrajú Tomáš Klus, Vojta Dyk a Zdeněk Piškula. Počas sviatočného dňa program ponúkne aj obľúbené rozprávky Byl jednou jeden král alebo Z pekla štěstí, nebude chýbať ani nestarnúca americká romantická komédia Pretty Woman.

December na Nova Sport

NBA Christmas Games (25. 12. 2017 / Nova Sport 1)

Na konci roka bude štandardne pokračovať aj NBA. Hráči opäť ponúknu na Prvý sviatok vianočný špecialitu, ktorá poteší všetkých milovníkov basketbalu. Celé popoludnie a večer 25. decembra bude totiž na Nova Sport 1 patriť práve tomuto športu. NBA ponúkne tri zápasy v rámci tzv. Christmas Games. Večer plný najlepšieho svetového basketbalu začnú o 18:05 basketbalisti 76ers s Knicks, na ktorých od 21:05 naviažu Cavaliers s Warriors. V poslednom dueli dňa Wizzards s Tomášom Satoranským vyzvú Celtics z Bostonu.

MS šípky (14. 12. 2017 – 1. 1. 2018 / Nova Sport 2)

Hráčov šípok čaká na prelome roka tradične najprestížnejší turnaj sezóny. Vo štvrtok 14. decembra štartujú Majstrovstvá sveta, ktoré sa znova hrajú v Londýne. Tohtoročná sezóna ponúkla veľa prekvapení a priviedla pod svetlá reflektorov nové hviezdy. Okrem Michaela van Gerwena si totiž tento rok skvelú sezónu užil aj Peter Wright, Mensur Suljovic alebo Michael Smith, na ktorých víťazstvá v turnajoch sme neboli veľmi zvyknutí. Kompletný turnaj vrátane finále odvysiela naživo Nova Sport 2.

UFC 218 (3. 12. 2017 / Nova Sport 2)

Veľkolepé predstavenie predvedú na začiatku decembra dvaja ostrieľaní zápasníci perovej váhy UFC. V rámci UFC 218 prvú decembrovú nedeľu v titulovom zápase na seba narazia Max Holloway a Jose Aldo. Títo dvaja sa už spolu stretli v júni tohto roka a po napínavom súboji sa radoval Max, ktorý obhájil svoj majstrovský pás. Teraz nastupujú obaja na veľmi skorú odvetu a dá sa opäť očakávať výborný zápas, ktorý nenechá žiadneho diváka na pokoji. Galavečer z Dallasu odvysiela naživo Nova Sport 2.