Nova International – január

Nova International – január

Nova International

V januári štartuje na Nova International nový rad kulinárskej show MasterChef Česko. Diváci sa na premiérové diely môžu tešiť od 9. januára každú stredu večer. Po vianočnej pauze sa na obrazovky vracajú obľúbené seriály Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, krimi seriál Specialisté alebo reality show Výměna manželek. Nebudú chýbať ani publicistické relácie Víkend, Život ve hvězdách a Střepiny.

Šípky (1. januára – Nova Sport 2)

Nový rok na Nova Sport začína hneď pekne zostra. Prvý deň kalendárneho roku 2019 vyvrcholí najprestížnejší šípkarský turnaj sveta. Majstrovstvá sveta v šípkach sa do histórie zapíšu nielen prvou účasťou dvoch žien, ale aj účasťou českého reprezentanta Karla Sedláčka. Napínavé finálové súboje môžu diváci sledovať od 20:00.

NHL (1. januára – Nova Sport 1)

Prvého januára si na svoje prídu aj hokejoví fanúšikovia, pretože od 19:00 môžu sledovať priamy prenos zápasu NHL Winter Classic. Tradičný novoročný zápas pod otvoreným nebom si tento rok zahrajú tímy Chicago Blackhawks a Boston Bruins. Okrem toho je pre divákov pripravená klasická porcia NHL zápasov.

NBA (17. januára – Nova Sport 2)

Najväčším ťahákom januárového programu bude NBA London Game 2019. Zápas predstaví tímy New York Knicks a Washington Wizards, za ktorý hrá Tomáš Satoranský.

UFC (20. januára – Nova Sport 2)

V januári by mali zbystriť aj fanúšikovia MMA. Ďalší galavečer UFC totiž sľubuje exkluzívnu šou. Henry Cejudo, šampión v mušej váhe, bude obhajovať titul proti TJ Dillashawovi. TJ Dillashaw je držiteľom pásu v bantamovej váhe a túži pridať ďalší titul. Podarí sa mu neprísť o svoju povestnú fyzičku a získať titul šampióna aj v mušej váhe?