Nova International – január

Nova International – január

Distribuce TV NOVA

Nova International

Programové piliere, seriálové stálice aj pokračovanie úspešných projektov – na to sa diváci Nova International môžu tešiť už na začiatku januára 2018. Na obrazovky sa po vianočných sviatkoch vrátia obľúbené seriálové stálice Ulice(pondelok 1. januára) a Ordinace v růžové zahradě 2 (utorok 9. januára), ako aj pokračovanie reality show Výměna manželek (streda 10. januára). Pokračovať bude aj úspešný kriminálny seriál Specialisté a súťažná šou Co na to Češi. Spravodajské a publicistické programy sú samozrejmosťou..

Šípky (1. 1. 2018 / Nova Sport 2)

Nový rok začne na obrazovkách staníc Nova Sport vo veľkom štýle. Hneď prvý januárový deň totiž diváci Nova Sport 2 uvidia finále Majstrovstiev sveta v šípkach. Najprestížnejší turnaj sezóny tak vyvrcholí na Nový rok. Bude znova prvým šampiónom roka 2018 Michael van Gerwen alebo si niektorý z jeho súperov dokáže lepšie naplánovať formu?

Majstrovstvá sveta ale nebude jediným januárovým turnajom v šípkach. Svetová špička sa znovu stretne od 26. do 28. januára v Londýne, kde sa hrá The Masters 2018. Aj tu bude o obhajobu bojovať fenomenálny holandský suverén. Mighty Mike dokázal turnaj ovládnuť trikrát v rade a štvrtý triumf by bol veľmi príjemným štartom sezóny.

Fotbal (Nova Sport 1 a 2)

Dôležité zápasy budú hrať aj futbalisti z Anglicka. V januári ich totiž čakajú kľúčové pohárové zápolenia. V januári majú na programe dva zápasy najstaršieho ligového pohára sveta – FA Cupu. Zároveň budú musieť bojovať o postup v semifinále Carabao Capu. Anglické futbalové poháre odvysielajú naživo stanice Nova Sport.

UFC 220 (21. januára / Nova Sport 2)

Veľký priestor dostanú aj najlepší zápasníci sveta. V UFC sa v januári uskutočnia tri gala večery, ktorých hlavným ťahákom je UFC 220. V nedeľu 21. januára bude znova na programe nabitá karta a súboje o titul. Ten bude napr. v ľahšej ťažkej váhe obhajovať Daniel Cormier proti Volkanovi Oezdemirovi. Trojlístok gala večerov odvysiela Nova Sport 2.