Nova International – október

Nova International – október

Nova International

Nova International prinesie okrem premiérových dielov obľúbených seriálov a programov aj nové programy. Pondelkové večery budú klasicky patriť detektívke Specialisté, utorky a štvrtky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, stredy reality show Výměna manželek a Malé lásky a od 24. októbra novej reality show O 10 let mladší. Piatky ponúknu dva diely za sebou českého seriálu Pojišťovna štěstí. Sobotňajší prime time bude naďalej v znamení nových epizód show Tvoje tvář má známý hlas a nedeľa divákom prinesie po skončení seriálu Dáma a Král celkom nový kriminálny seriál Profesor T (od 28. októbra). Pokračuje samozrejme divácky dlhodobo úspešný seriál Ulice, ako aj spravodajské a publicistické programy.

Futbal (Nova Sport 1 a 2)

V októbri bude na prémiových športových staniciach Nova Sport možnosť vidieť skutočne veľké množstvo futbalových prenosov. Už tradične sa odvysielajú zápasy francúzskej Ligue 1 a Ligue 2 alebo ligový pohár Coupe de La Ligue. Nebudú to ale iba zápasy tímov zo zeme galského kohúta. V októbri sa bude hrať aj anglický Carabao Cup alebo Európska liga UEFA, v ktorej si slovenskí diváci užijú aj zápasy domácich klubov..

UFC (7. október – Nova Sport 2)

Október ale bude aj mesiacom jedného z najväčších súbojov v histórii bojových športov. Bude sa bojovať o korunu kráľa ľahké váhy UFC. A tým sa takmer dvojročné čakanie na zápas Conora McGregora s Khabibom Nurmagomedovom skončí. Obaja zápasníci patria k absolútnej špičke divízie a zápas medzi bývalým a súčasným šampiónom bude skutočnou ozdobou galavečera.

Hokej (od 4. októbra)

Svojho štartu novej sezóny NHL sa dočkajú najlepší hokejisti sveta, ktorým 4. októbra začínajú znova zápasy o Stanley Cup. Okrem najväčších kanadských a amerických hviezd sa do súboja zapojí aj početná kolónia českých a slovenských hráčov, ktorí znova potiahnu svoje tímy za jednou z najcennejších trofejí hokejového sveta. Stanice Nova Sport odvysielajú až 15 zápasov týždenne.